Fri. Dec 6th, 2019

Host your Website

Read and learn

FatCow Web Hosting $1.00/mo* Trust your web hosting to the #1 web host provider, GoDaddy!

Hosting Performansını Neler Etkiler? | Vargonen

1 min readVideo İçerik Zamanlaması;

00:28 – Web Sitesi ve Hosting Performansını Etkileyen Unsurlar Nelerdir?
02:08 – İçerik Boyutları Web Sitesi Performansını Nasıl Etkiler?
02:48 – Kullanılan Hosting Paketi Web Sitesi Performansını Etkiler Mi?

Web sitelerinin performansını etkileyen başlıca unsurlardan biri, hosting paketidir. Öncelikle hosting seçimi yaparken, projeye en uygun, ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilecek bir web hosting paketi seçilmelidir. Projeye başlamadan önce tahmini trafik, disk alanı, mail adetleri, CPU ve RAM gibi bir çok hosting özelliği incelenmeli ve projeye en iyi performansı sağlayabilecek hosting paketi seçilmelidir. Bu sayede, web sitesi hızlandırma işlemleri çok daha doğru bir şekilde yapılandırılabilir. Hızlı ve kaliteli hosting seçimi ile sitenizin Google arama sonuçlarınında da yükselmesini sağlayabilirsiniz.

Hosting seçiminin dışında, web sitelerinin iç optimizasyonlarını yaparak da sitelerin performanslarını arttırmak mümkündür.

Videomuzda, hosting ve web sitesi performansını etkileyen unsurlar ve yüksek performans elde edebilmek için yapılması gerekenleri değerlendirdik. Hosting satın alma işlemi yapmadan önce yukarıdaki unsurlar mutlaka değerlendirilmeli ve projeler için en iyi hosting paketi ile yola başlanmalıdır.

www.vargonen.com

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.